Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Czym jest sukces życiowy?

Męski Blog

:: meskiblog ::

menu

  1. Strona Główna
  2. Dodaj do Ulubionych

księga gości

  1. Księga Gości 0
  2. Dodaj do Księgi

mój avatar

Czym jest sukces życiowy?

Wolność finansowa - ten zwrot dla wielu jest zamysłem, do którego dąży przez pełne życie. Ale w zasadzie co oznacza sukces żywotny? Jaki jest klucz do sukcesu życiowego? Jakże określić, czy komuś udało się takowy spełnić oraz nie? Jakich kryteriów trzeba zastosować, żeby szczegółowo określić istnienie i wielkość tryumfu?

Pytanie zawarte w tytule tego teksu zdaje się zwykłe i postawione przede wszystkim retorycznie. Natomiast wyłącznie z pozoru. Po chwil namysłu w praktyce każdy dotrze do wniosku, iż nie jest bez komplikacji określić moment, w którym można z pełną determinacją zakomunikować, że życiowy sukces stał się czyimś udziałem.


Klucz do sukcesu

Dla wielu ludzi prostym, i nade wszystko jedynym, sposobem na określenie spełnienia triumfu życiowego poprzez daną postać jest zerknięcie na jej status majątkowy. Jeżeli cechuje się on sposobną ilością zer na koncie przyjmują oni, iż postać taka spełniła niezależność i sukces finansowy, a zatem i życiowy. Zdaje się tymczasem, że jest to nazbyt powierzchowne stanowisko do tej idei. Bowiem co w tym przypadku zakomunikować o osobie, która stała się majętna dzięki zwyciężonej w totolotku? Z pełną pewnością wypełnia ona warunek o sposobnej ilości zer na koncie. Czy jednak pójście do kolektury i usunięcie paru cyfr, dzięki w jakim celu wygrywa się fortunę, daje podstawy do stwierdzenia o tym, że triumfujący osiągnął tryumf życiowy?

Niemal nie - a więc nie było to rezultatem jego robocie oraz niespotykanych zdolności, a jedynie zrządzeniem żywota. Joe Vitale autor książek motywacyjnych upewnia, że o ile pozbędziemy ograniczających się nas uprzedzeń i agregatów jesteśmy w stanie uczynić i osiągnąć przeważnie wszyściuśko. Rozwój osobisty i szerokie horyzonty myślowe to najprostsza droga do tryumfu. Nie ulega najmniejszym wątpliwościom przydatna jest oprócz tego zarówno sztywna konsekwencja i upór, jednakże własne nastawienie i przekonanie o możliwości osiągania wszelakich zaplanowanych zamysłów to istota.

Często w tym kontekście przytacza się prawo przyciągania, według którego nasze indywidualne nastawienie przesądza to jak wygląda rzeczywistość. W związku z tym też można zagwarantować łatwy wniosek, iż sukces życiowy to faktycznie umiejętność osiągania wszelakich zamierzonych celów. Jeżeli opanujemy taką zręczność, wszelkie inne sztuczne żywotne triumfy, takie takich jak majętność, osiągniemy przy sposobności.


Głosuj (0)
komputer79 17:12:36 10/01/2015 [Powrót] Komentuj