Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Oszczędzanie za pomocą pożyczek społecznościowych

Męski Blog

:: meskiblog ::

menu

  1. Strona Główna
  2. Dodaj do Ulubionych

księga gości

  1. Księga Gości 0
  2. Dodaj do Księgi

mój avatar

Oszczędzanie za pomocą pożyczek społecznościowych

Robota to sposób na zarobienie pieniędzy służących do utrzymania się. Lecz nikt nie powinien wydawać wszystkich wypracowanych przez siebie pieniędzy. Wszyscy teoretycy ekonomii od non stop ogłaszają, że podwaliną rewelacyjnej kondycji płatniczej osoby nieabstrakcyjnej jest, oprócz profesji zarobkowej, też zachowywania i stateczne gospodarowanie odwleczonymi środkami.

Takim gospodarowaniem na bank nie jest łapanie pieniędzy w klasycznej skarpetce. Środki wniesione w ten sposób faktycznie marnują na wartości z powodu toków inflacyjnych (wzrostu cen zmniejszającego siłę nabywczą posiadanych środków).

Nobiles2 - Pożyczki społecznościowe

W związku z tym też oszczędzanie powinno iść w parze z rozumowym wkładaniem posiadanych pieniędzy. Najprostszym instrumentem od zawsze było włożenie pieniędzy na lokatę. Ten towar pieniężny polega na "zamrożeniu" naszych pieniędzy w banku na uzgodniony czas, za co w zamian odbieramy odsetki, w wysokości niewielu odsetków w miar roku. Nie są to wiec za bardzo wysokie zyski, choć jest to pewnie najbezpieczniejszy sposób inwestowania oszczędności.

Istnieją jednak zarówno inne odmiany lokowania oszczędności. Przykładową z nich są pożyczki społecznościowe. Co to takiego? - zapyta niejeden potencjalny inwestor. Uplastycznijmy w takim przypadku zasadę działania pożyczek społecznościowych. Za przykład niech posłuży tu spółka Nobiles2 i jej oferta. Program oszczędzania Pro-Zysk, proponowany przez Nobiles2, opiera się naturalnie na pożyczkach społecznościowych. W konspekcie mówiąc Nobiles2 pośredniczy między osobą inwestującą swoje środki (która w tym momencie będzie pożyczkodawcą), a pożyczkobiorcą, będąc zarazem gwarantem spłaty pożyczki.

Zamierzając na ten gatunek inwestycji możemy liczyć na wysokie profity, ale jednocześnie, nie w podobny sposób jak w przypadku innych dochodowych inwestycji, wiąże tutaj gwarancja zwrotu kapitału, bowiem Nobiles2, będąc specyficznym żyrantem kompletnego przedsięwzięcia, dopuszcza bezpieczne udzielanie pożyczek, wyrzucając dokładnie tak ryzyko zatracenia naszych środków. Dzięki inwestycji, jaką są pożyczki społecznościowe, oszczędzanie spełniło definitywnie nowy przejaw. Nie musi na pewno polegać na dostawaniu znikomych sum z lokat, lecz może konstytuować poniekąd posiłkowe źródło przychodu.


Głosuj (0)
komputer79 17:12:22 10/01/2015 [Powrót] Komentuj