Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Jak zacząć oszczędzać na ROR?

Męski Blog

:: meskiblog ::

menu

  1. Strona Główna
  2. Dodaj do Ulubionych

księga gości

  1. Księga Gości 0
  2. Dodaj do Księgi

mój avatar

Jak zacząć oszczędzać na ROR?

Oszczędzanie to słowo-klucz, którego w ostatnich latkach wykorzystywaliśmy bardzo często. Ponieważ również na koniec zdaliśmy sobie ideę z tego, że pożądane byłoby mieć odroczoną pewną kwotę, nie tylko na tak tytułowaną "czarną godzinę". Nie ulega najmniejszym wątpliwościom znaczna część z nas posiada bodaj jedno konto bankowe czy też konto oszczędne. Jak bierze się z całego szeregu sondaży, to rzecz jasna konta oszczędnościowe są miejscami na których wkładamy ewentualne nadwyżki pieniężne - zwykle jednak nie ma tego zbytnio sporo.

Reguły skutecznego oszczędzania

Nie ma również co ukrywać: to dobry sposób, o ile chcemy odwlec pieniądze na chwilę a odtąd bez żadnych konsekwencji sięgnąć po nie w razie potrzeby. Konta oszczędne są z zasady nisko oprocentowane, nie będą z tej przyczyny nadawały się wówczas, gdy mniemasz o regularnym oszczędzaniu środków co miesiąc.

Jeśli chcesz rozpocząć cykliczne zachowywanie, należałoby pomieścić pieniądze na lokacie. Nie musi ich być dużo - chodzi tylko o to, byś poprzez dwa względnie trzy miesiące, w zależności od długości ciągnięcia się lokaty, przyzwyczaił się mało tego, że pieniądze, które odłożyłeś są poprzez pewien termin nieprzystępne i nie możesz nimi swobodnie przekręcać. Co więcej oszczędzanie długoterminowe wypada w którymś momencie rozpocząć, choćby nawet oszczędzanie będziesz zaczynać od klasycznego zera ewentualnie od nadzwyczaj małej sumy.

Wytrwaj jedynie w postanowieniu i każdego miesiąca przerzucaj, chociażby na rachunek oszczędnościowy nieznaczną kwotę. Nie odczujesz tego czynnika w dziennym działaniu, a po kilku miesiącach będziesz mile zaszokowany zauważając, iż bez wielkich poświęceń udało Ci się coś odwlec.


Głosuj (0)
komputer79 17:10:33 10/01/2015 [Powrót] Komentuj