Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Inwestycja w surowce naturalne

Męski Blog

:: meskiblog ::

menu

  1. Strona Główna
  2. Dodaj do Ulubionych

księga gości

  1. Księga Gości 0
  2. Dodaj do Księgi

mój avatar

Inwestycja w surowce naturalne

Jak rozporządzać nazbieranym budżetem, tak żeby na tym nie zgubić? Po pierwsze, nie warto lokować 100% pieniędzy w jednym sposobie wkładania, czyli innym sposobem powiadając dywersyfikacja portfela. W co się opłaca wkładać? Można inwestować w różne kruszce takie jak złoto czy srebro. Jak inwestować w złoto?

Inwestycja w złoto polega zwyczajowo na zakupie którejś ilości tego metalu. Nabyć możemy złote sztabki albo złote monety. Złote monety to nazywane monety bulionowe, które są wybijane z czystego złota, naturalnie w motywach inwestycyjnych, monety takie w większości przypadków nie mają nominału, są warte tak wiele jak wiele kruszec z którego są zrealizowane. Wartość złota w dłuższym okresie terminu zawsze rośnie, dlatego inwestując złoto mamy praktycznie gwarancję, że nie zawieruszymy.

Inwestycja w metale szlachetne

Jak inwestować w srebro? Inwestować w ten kruszec możemy podobnie jak w złoto, a więc pozyskując sztabki srebra, a zwykle srebrne monety, które nie mają nominału, a wybita na nich jest zazwyczaj waga na przykład 1 uncja.

Srebro jako materiał, który można wyczerpać i nie sposób odrestaurować zarówno będzie zwiększało swą wartość w dłuższym okresie czasu, dlatego tak jak w złoto wskazane jest w nie lokować. Inwestycja w surowce normalne, a nie dewizy ma dodatkowo inny plus.

Jeżeli zajdzie do różnych sytuacji, które sprawią, iż dewiza stanie się bezwartościowa, to cenne kruszce nadal będące doceniane, wobec tego warto lokować w złoto inwestycyjne choćby wyłącznie jako zabezpieczenie finansowe przed upadkiem systemów finansowych, albowiem nie wiemy jak nadal potoczy się polityka walutowa kompletnego globu.


Głosuj (0)
komputer79 17:09:52 10/01/2015 [Powrót] Komentuj